4.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. B, 2021-2022

--

Záryby porazily i Poděbrady a stále neznají přemožitele

45. R. Šulc , 63. F. Mareček , 76. F. Mareček - 65. N. Ber
2

Druhý zápas sezóny, druhá výhra pro domácí. Vyrovnaný zápas dvou celků, kteří svůj první zápas sezóny zvládli skvěle a získali plný počet bodů

Domácí zasadili direct velmi pozdě

Zápas dvou vyrovnaných celků. Hosté si v prvním zápase dokázali poradit s TJ Sokol Luštěnice vysoko 6:0. Domací zase dokázali zvítězit nejmenším brankovým rozdílem a to 1:0. Dva rozdílné výsledky, ale stejný počet bodů. Zápas byl od počátku velmi vyrovnaný, první dvacetiminutovka patřila spíše hostům, více měli balón na svých kopačkách, vytvářeli si více nebezpečných šancí, ale většina skončila na velkém vápně a nebo si s tím poradil brankář Panzner David. Domácí se po půl hodině hry začínali dostávat více a více do hry a byli to oni, kdo začánal přebírat kontrolu nad hrou. Ale byla to stejná písnička jako na druhé straně, většinu šancí nepropustila obrana. Už už to vypadalo, že se půjde do kabin za bezbrankového stavu, ale Radek Šulc se ve 45. minutě ocitl v obrovské šanci a poslal tak domácí do vedení.

Dvougólový Filip Mareček

Druhý poločas začal poměrně ve vysokém tempu. Ze hry měli více hosté, kteří stav 0:1 z jejich pohledu chtěli velmi rychle změnit. Ale to se jim nepovedlo, protože v 63. minutě skóroval Filip Mareček a domácí vedli o dvě branky a vypadalo to, že si zbytek zápasu pohlídají, ovšem hned v 65. minutě se ke střele dostal Natan Ber a snížil tak znovu na rozdíl jediné branky. Domácí si tedy vedení o dva góly neužili moc dlouho a zase se mohli začít strachovat o výsledek. To by ale na hřišti nesměl být střelec druhé branky Filip Mareček, který si v 76. minutě připsal druhý gól v tomto utkání a zvýšil tak na 3:1. Tento gól hosty položil. Už nenašli další síly na zdramatizování zápasu a tak prohráli druhý zápas sezóny 3:1 a odvezli si do Poděbrad první porážku v sezóně.