1.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. C, 2021-2022

--

Domácím chyběli z minulého zápasu hráči základní sestavy a bylo to znát

29. J. Martínek , 57. J. Hucl , 68. J. Hucl
11

Souboj dvou týmů ze spodních pater tabulky. Nováček dokázal obrat o všechny body vedoucí Smíchov, ale v minulém kole na hřišti rezervy Vejprnic nedokázali ani vstřelit branku. Kozolupy ztratili body v přestřelce s Touškovem. Jak dopadl tento poslední zápas na podzim si přečtěte v článku!

Jednobrankový poločas

Po minulém zápase ve Vejprnicích a likvidačních faulech na Všerobský hráče byli nuceni nastoupit v improvizovaném složení hned bez tří klíčových hráčů základní sestavy. Hra moc tempo neměla a první velkou šanci měli hosté, ale neproměnili. Domácí se do slibnější šance v prvním poločase nedostali. Po nedůsledném odbránění hostující standartky se Kozolupy dostali do vedení přesnou ranou k tyči z kopačky Jiřího Martínka - 0:1. Do konce poločasu už se nic neudálo a do šaten šli šťastnější hosté.

Hosté dokázali navýšit skóre

Druhý poločas se podle názoru jednoho z domácích hráčů moc nepovedl rozhodčímu (na obě strany). Vyústilo to ve zkrat domácího Macha, který se nechal vyloučit. Poté se prosadil hostující Jiří Hucl a navýšil rozdíl skóre - 0:2. I tak se domácí snažili zvrátit výsledek, protože výkon soupeře nebyl ideální. Hráli hodně dopředu s otevřenou obranou, což vedlo k řadě gólových příležitostí pro hostující celek. Ti se nakonec prosadili. Po druhé se v utkání prosadil Jiří Hucl - 0:3. Do konce zápasu už se nic neudálo a Kozolupy si tedy odvezli všechny tři body. Oba týmy tedy končil ve druhé části tabulky, dělí je pouze jeden bod.