5.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

Rouchovany s očekáváním zvítězily nad Kouty B

9

Fotbalisté Rouchovany podle předpokladů zvítězily nad rezervou Koutů 5:1

Domácí o gól lepší

Rouchovany přivítaly na svém hřišti fotbalisty Koutů B Rouchovany v minulém kole přišly v Hrotovicích v poslední minutě o výhru a pouze remizovaly. Kouty B naopak podlehly doma Jemnicku B 4:1. V loňské nedohrané sezóně Rouchovany trochu překvapivě doma pouze remizovaly s Kouty 1:1. Zápas se hrál za velmi příjemného počasí. Začátek utkání přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali přicházet také první šance. Jenže gólmani obou týmů byli prozatím na svém místě. Domácí celek disponoval více šancemi, ale neúspěšně. Až přišla 35. minuta a první gólová radost domácího celku, o kterou se postaral Miroslav Furiš - 1:0. Domácí se pak snažili ještě své skóre navýšit, ale do konce poločasu již žádná branka nepadla, takže se odcházelo do kabin za hubeného vedení domácího týmu. Diváci se tak určitě měli na co těšit s očekáváním domácího vítězství.

Domácí ještě skóre navýšili

Hned ve 48. minutě navyšovat domácí vedení Jiří Králík - 2:0. Hosté přeci jen zdramatizovali zápas a v 76. minutě snížil František Neuman - 2:1. Domácím ale zcela patřil závěr zápasu, a postupně Daniel Vítek, Dominik Polášek a Martin Věžník upravil skóre na konečných 5:1.

SK Kouty B
Smejkal Michal, hráč: Rouchovany byly před zápasem favoritem a tuto roli zvládly a nedali nám žádnou šanci.

1.SK Rouchovany
J. Maša [-] - D. Fiala [-] (82. R. Škarabela [-] ) , M. Furiš [-] (79. D. Polášek [-] ) , J. Králík [-] , J. Michal [-] , D. Vítek [-] , P. Pachr [-] , M. Salák [-] , M. Věžník [-] , P. Jelínek [-] , R. Havelka [-]

SK Kouty B
R. Komínek [-] - M. Mašek [-] (69. P. Dufek [-] ) , M. Smejkal [-] , J. Koděra [-] , F. Neuman [-] , T. Havlíček [-] , T. Janíček [-] , V. Navrátil [-] , A. Dočekal [-] , M. Novotný [-] , A. Vrtal [-]

ŽK: 37. J. Koděra .
Hráči zápasu: J. Králík .
Počet diváků: 83. Rozhodčí: ŠABACKÁ Lucie - HORKÝ František (N), LUDVÍK Lubomír (N).