10.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2021-2022

Strmilov si doma poradil s Chlumem

5. J. Hudec (p.) , 26. D. Hanzal , 43. J. Hudec - 51. O. Begeshov
20

TJ Jiskra Strmilov
Jan Hudec (hráč): Utkání proti Chlumu jsem si myslel jak to bude jednoduché, ale nebylo. Sice hned v 5. minutě jsme měli pokutový kop, ale Fanda Procházku neproměnil, nicméně po dorážce ho faulovali a měli jsme pokutový kop číslo 2. Šel jsem kopat já a proměnil. Poté jsme měli dost šancí, ale bohužel jsme nepoměnili. Ve 26. minutě se prosadil po krásné hlavičce David Hanzal a vedli jsme 2:0. Poté jsme byli celý první poločas lepší a podařilo se nám ještě zvýšit na 3:0 po mém gólů. Druhý poločas jsme začali špatně a hned v 51. minutě snížil na 3:1 Begeshov. Poté se spíš druhý poločas s naší strany dohrával, hlídali jsme výsledek a nakonec jsme vyhráli 3:1.

J. Kubíček [-] - M. Lehejček [-] , D. Hanzal [-] , J. Dvořák [-] - F. Procházka [-] , M. Novák [-] , Z. Popelka [-] - J. Hudec [-] - T. Petr [-] , J. Hanzal [-] , L. Fojtů [-]

TJ Jiskra Chlum u Třeboně
Z. Badinka [-] - D. Sejk [-] , O. Begeshov [-] , D. Nurseiitov [-] , L. Mutina [-] , P. Eliáš [-] , T. Kamenický [-] , O. Novák [-] , J. Matoušek [-] , L. Řepa [-] , K. Moish [-]

ŽK: 55. J. Dvořák , 57. J. Péč - 5. O. Novák , 28. L. Mutina , 90. K. Moish .
Hráči zápasu: D. Hanzal , J. Hudec .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Náprava Miroslav - KOPEČNÝ Robin (N), TESAŘ Petr (N).