13.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2021-2022

15. O. Toman , 64. D. Bednář - 11. F. Kudiovský , 28. L. Šebek , 76. T. Toufar (p.) , 88. M. Kachlík
16

Moravec jede na vítězné vlně a vyhrál i v Počítkách.

Hosté po půli vedli

První branka padla v 11. minutě, kdy Filip Kudiovský napřáhl z 20 metrů a tvrdou střelou překonal domácího brankáře Štryncla - 0:1. Vyrovnání zařídil o čtyři minuty Ondřej Toman, kdy se nejlépe zorientoval po rohovém kopu - 1:1. V prvním poločase padla ještě jedna branka a to do sítě Počítek. Libor Šebek měl lehkou úlohu poklidit míč do odkryté domácí branky po pěkné přihrávce od Sodomky - 1:2.

Hosté si vedení pohlídali

Druhý poločas byl hodně bojovný. Vyrovnání zařídil Daniel Bednář, když po pěkné akci nedal hostujícímu Lisému šanci - 2:2. Rozhodnutí nastalo v 76 minutě. Rukou ve vápně domácích zahrál Večeřa a nabídnutou šanci v podobě pokutového kopu nepohrdnul Toufar, který s velkým štěstím překonal Štryncla - 2:3. Moravec v závěru vstřelil do otevřené obrany domácích ještě jednu branku a vyhrál v Počítkách 4:2.

SK Transformátor Počítky
Rostislav Ptáček (vedoucí): V prvním poločase měl Moravec převahu, ale dokázali jsme vzdorovat. Za stavu 2:2 mohly rozhodnout obě mužstva. To se nakonec podařilo hostujícímu celku.

M. Štryncl [-] - M. Řeháček [-] , O. Toman [-] , L. Sláma [-] - J. Mašek [-] , O. Zajíček [-] (76. P. Hájek [-] ) - R. Halámka [-] (78. L. Kachlík [-] ) , M. Kuřítko [-] - P. Večeřa [-] , P. Ločárek [-] , D. Bednář [-] (72. D. Bednář [-] )