5.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2021-2022

Moravec porazil Budišov

12

Domácí celý zápas tahali za delší konec a nakonec berou tři body.

Domácí po půli vedli

Na Moravci se hrálo na těžkém podmáčeném terénu, a tak se na hřišti především bojovalo. Úvod zápasu patřil domácím, kteří svým vysokým presinkem dělali hostům problémy. Moravec nakonec svoji převahu přetavil i v branky. V 7. minutě lovil Bajer míč ze sítě po Šebkově střele - 1:0. Necelou stovku diváků uklidnil ve 25. minutě Toufar, který zvýšil vedení domácího celku - 2:0. Ve druhé polovině prvního poločasu se několikrát blýskl gólman Lisý, který svému celku udržel pohodlný náskok.

Domácí si vedení pohlídali

Ve druhé půli měli hosté tlak a domácí hráli na brejky. Změna skóre přišla v 52. minutě, kdy hosté konečně prostřelili Lisého, a to díky Dvořákovi - 2:1. Hosté však za dalších devět minut znovu inkasovali. Tentokrát se trefil střeleckydisponovaný Kovář - 3:1. Zápas se pak dohrával ve vyostřené atmosféře plné faulů a potyček.

TJ Moravec
Martin Černý (kapitán): Konečně jsme po dvou letech doma naplno bodovali. V závěru prvního poločasu nás podržel gólman. Po pauze se hodně faulovalo a své estrády předváděl především kapitán hostů, který svými kousky bavil diváky.