14.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2021-2022

--

--

Ledeč vyválčila v Polné bod za remízu 1:1

12

V posledním podzimním utkání přivítali polenští fotbalisté na svém hřišti Ledeč nad Sázavou. Na utkání přítomných 27 diváků se nakonec muselo spokojit s jedním bodem za remízu 1:1.

Ledeč byla důraznější, gól ale vstřelili domácí

Poslední utkání podzimu se domácím příliš nepovedlo. Ledečtí byli důraznější, pohyblivější a aktivnější. I přesto šli do vedení fotbalisté Polné. V 19. minutě připravil Dominik Skotar palebnou pozici pro Adama Průchu a ten bombou propálil gólmana Bezděka 1-0. Tentýž hráč mohl vedení navýšit, ale zcela osamocený před soupeřovou brankou ve 100%ní šanci těsně minul. Vyrovnat mohli i hosté, ale z pěti metrů přestřelili branku Polné. Do kabin tak šli o něco více spokojenější domácí.

Ledeč vyrovnala až v závěru utkání

V druhé půli se obras hry nezměnil, hosté byli stále aktivnější, ale vyložené šance si paradoxně vytvářeli více domáci hráči. Bohužel Dominik Skotar se neprosadil při dvou únicích, Adama Průchu vychytal gólman Bezděk. Neujala se ani hlavička Košíka, Petra Baráka zastavil praporek asistenta rozhodčího. Gólem neskončil ani krásný slalom Patrika Fišera. Když se netrefili podruhé domácí, přišel trest a udeřilo na druhé straně. Dvakrát zachránili situaci gólman Tomáš Pokorný spolu s obránci, v 87. minutě již byli na dorážku Bačkovského krátcí 1-1. Utkání tak skončilo zřejmě spravedlivou remizou. Hosté byli aktivnější, Polenští ale měli více šancí skórovat.