13.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2021-2022

--

Slavia vyloupila Kovářov

3. L. Sedlák , 12. D. Pavličko , 44. M. Brůžek (p.) - 11. V. Bravenec , 14. P. Kindermann , 28. D. Pavličko (vl.) , 90. M. Slípka (p.)
16

Kovářov otevřel skóre hned ve třetí minutě zápasu, ovšem hostující Slavia krátce na to vyrovnala. První poločas skončil vyrovnaně 3:3 a rozhodla až penalta na konci utkání, kterou hostující Slípka proměnil. Slavia si tak odvezla velmi cenné body.

TJ ZD Kovářov
Jiří Jaroš (trenér): Poslední zápas se nám nepovedl. Kluci malinko podcenili soupeře. Šance jsme měli, ale nebyli jsme tentokrát produktivní. I tak jsme první půlku sezóny zvládli úspěšně, i přes to, že jsme se potýkali se zraněním klíčových hráčů.

SK Slavia České Budějovice
Matěj Bohůnek (asistent trenéra): Do Kovářova jsme jeli s respektem, jelikož jejich poslední výsledky mluvili dostatečně nahlas, avšak nějaký bod jsme urvat chtěli. Nakonec vezeme domů všechny tři! Zápas byl spíše ukázkou ofenzivní síly obou mužstev a obrana hrála druhé housle. Šancí jsme v zápase měli asi o trošku víc. Zápas vyvrcholil pokutovým kopem v poslední minutě, za což nás domácí fanoušci a někteří nehrající hráči počastovali nevybíravými výrazy asi trošku zbytečně. Jinak to byl férový a pro nestranného diváka určitě zajímavý zápas.

T. Kainráth [-] - T. Děd [-] , J. Paták [-] , J. Novák [-] , L. Rak [-] , V. Růzha [-] (66. L. Vlna [-] ) , L. Holub [-] , T. Janeček [-] (46. F. Škoch [-] ) , M. Brůžek [-] , L. Sedlák [-] , D. Pavličko [-]

D. Maruška [-] - P. Lhoták [-] , R. Toman [-] , P. Snížek [-] , P. Kindermann [-] (75. M. Hosnedl [-] ) , D. Strobl [-] , V. Bravenec [-] , P. Rajzl [-] , M. Slípka [-] , J. Voldán [-] (55. J. Pinc [-] ) , K. Dvořáček [-]

ŽK: 61. J. Paták , 90. L. Holub - 27. D. Strobl , 59. V. Bravenec .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: Písek Martin - MRÁZ Roman, HANZLÍKOVÁ Aneta.