7.kolo, Plzeňský | Domažlice | IV. třída , 2015-2016

--

--

Luženice ani na čtvrtý pokus doma nevyhráli

0

Luženice v dalším kole přivítali na svém hřišti hodně ambiciozní tým Babylonu. Úvod zápasu byl ve znamení několika šancí a také velice záhy se měnilo skóre. Lépe začali hosté, kteří již po sedmi minutách šli do vedení. Postaral se o to Marek Schejbal. Vedení jim ale dlouho nevydrželo, domácí srovnali o dvě minutky později zásluhou Václava Plase. V tuto dobu byli lepším týmem babylonští, kteří svou herní převahu korunovali ve 37 minutě, kdy svým druhým gólem v zápase vrátil hostům vedení opět Marek Schejbal. Domácím se ještě do poločasu naskytla šance na srovnání, když měli těsně před koncem výhodu pokutového kopu. Hostující gólman však tento pokus zlikvidoval a tak šli do kabin hosté s jednobrankovým náskokem.

Domácí neproměňovali a tak se prosadili babylonští

Začátek druhého poločasu měli lepší hráči domácích Luženic, kteří měli něklik slibných šancí a prvních dvacet minut druhé půle zcela ovládli. Protože se však nepodařilo dát vyrovnávací branku, uhodilo na druhé straně, kdy po brejku zvýšil vedení hostů Jaromír Krejčí. Do konce zápasu již nezbývalo mnoho času a tak se hra logicky otevřela především na domácí straně. Toho náležitě využili hosté a dalšími dvěma úspěšnými trefami pečetili své vítězství. Nejprve Martin Stauber pět minut před koncem zvýšil na 4:1 a o tři minuty později dal definitivní podobu výsledku Martin Kuník

TJ Sokol Babylon
Petr Duchek: Celkem vyrovnané utkání, měli jsme více štěstí.

SK Luženice
V. Steinberger [-] - J. Konop ml. [-] , M. Beran [-] , P. Kůst [-] , L. Reithar [-] (57. R. Švarc [-] ) - T. Klička [-] , P. Hána [-] , B. Souček [-] - J. Cibulka [-] , V. Plas [-] , J. Konop [-]

J. Kaufner [-] - M. Schejbal [-] , M. Stauber [-] , P. Votava [-] (60. J. Krejčí [-] ) , J. Krejčí ml. [-] , V. Podskalský [-] , D. Kavalír [-] (78. J. Černý [-] ) , O. Bolovanský [-] , M. Kuník [-] , J. Kodera [-] , D. Pauler [-]

ŽK: 21. J. Konop - 70. J. Krejčí , 75. D. Kavalír .
Hráči zápasu: M. Schejbal .
Místo: Luženice. Počet diváků: 32. Rozhodčí: Zavadil Jan - VOJTA Radovan (N), HOJDA Petr (N).