2.kolo, Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor , 2020-2021

56. P. Vachtl (p.) , 67. J. Soupír - 25. O. Jareš , 35. O. Jareš , 53. O. Jareš , 62. J. Baumruk , 71. J. Baumruk , 72. J. Baumruk , 91. L. Čejka
6

Měčín si smlsnul nad Chudenicemi. V zápase jsme viděli 2 hattricky!

Měčín si šel od prvních minut za vítězstvím

Zápas mezi Chudenicemi a Měčínem měl jasného favorita. Tím byl jednoznačně Měčín. Chudenice nehrály tak úplně doma, protože jejich domácí hřiště se rekonstruuje, a tak Chudenice odehrají celý podzim v nedalekých Únějovicích. Hosté už od prvních minut kousali a chtěli dát najevo, kdo bude na hřišti pánem. Domácí hra byla plná nepřesností a laciných chyb. Poprvé využil chybu domácích ve 25. minutě hostující Ondřej Jareš. Ve 35. minutě přidal další gól po chybě domácích opět Jareš. Do kabin se tak šlo za stavu 0:2.

Baumruk stihl hattrick za 10 minut

Druhý poločas byl pro diváky mnohem atraktivnější než ten první. V 53. minutě předvedl nádherné sólo Jareš a mohl tak oslavit hattrick. Domácí ale chtěli s nepříznivým výsledkem něco udělat a v 56. minutě snížil na 1:3 z penalty Vachtl. O pár minut později v 62. minutě předvedli hosté výborný protiútok, který zakončil Jan Baumruk. V 67. minutě snížil Soupír střelou z hranice vápna, ale byl to poslední zápis Chudenic do statistik v tomto zápase. Poté už úřadovali jen hráči hostí. V 71. minutě se trefil Baumruk. O minutu později se trefil z protiútoku opět Baumruk a korunoval tak svůj hattrick, který stihl za 10 minut! Poté se utkání dohrávalo spíše v poklidu, protože již bylo rozhodnuto o tom, kdo získá 3 body. V 91. minutě ještě zvýšil na konečných 7:2 hostující Čejka.

TJ Sokol Měčín
Jan Baumruk, záložník Měčína: Dá se říct, že skoro celý zápas se hrál na jednu branku. Navíc jsem vstřelil společně s Ondrou Jarešem hattrick, za což jsem moc rád. Nejdůležitější jsou ale 3 body do tabulky.

TJ Sokol Chudenice
P. Bejm [-] (76. R. Janda [-] ) - P. Vachtl [-] , D. Duda [-] (20. M. Karlík [-] ) , L. Zoubek [-] (61. P. Urban [-] ) , M. Ježek [-] - J. Stelzer [-] , J. Rupert [-] (63. P. Vachtl [-] ) , S. Hodan [-] , K. Bureš [-] (46. M. Stryczek [-] ) - J. Soupír [-] , J. Soupír [-]

R. Šlajch [-] - O. Jareš [-] (59. L. Duchek [-] ) , R. Šteffel [-] (69. J. Krotký [-] ) , L. Čejka [-] , P. Duchek [-] , J. Klíma [-] (86. M. Šimek [-] ) , D. Němec [-] , D. Kubík [-] , J. Baumruk [-] (82. O. Mašek [-] ) , J. Šimek [-] , M. Čejka [-]

ŽK: 35. L. Zoubek , 41. J. Rupert .
Hráči zápasu: O. Jareš , J. Baumruk .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: Petličarovský Ivan - FREMUTH Václav (N), BLAHOUT Vladimír (N).