13.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. B, 2015-2016

Smolivec si odváží cenný skalp

0

Své podzimní představení ukončily i týmy Starého Plzence a Smolivce.

Dva rychlé góly Smolivce

Lepší vstup do zápasu si hostující fotbalisté ani nemohli přát. Hned ve 4. minutě je totiž poslal do vedení kapitán Stanislav Procházka a zařídil tak svému týmu raketový start. Hra byla poměrně vyrovnaná, hráči si nedali nic zadarmo, moc šancí diváci neviděli. Přesto se povedlo Smolivci vstřelit druhou branku, na 0:2 zvyšoval Jiří Růt. Hráči Plzence byli trochu zaskočeni, nemohli se dostat do zápasu, natož si vytvořit nějakou šanci. Hostům se další trefu přidat nepodařilo, a tak se šlo do kabin za vedení 0:2

Domácí bušili, ale gól nevstřelili

Do druhé půle nevstoupili hráči Smolivce vůbec dobře. Domácí zatlačili svého soupeře na jeho polovinu, vypracovali si několik velmi zajímavých příležitostí, bylo vidět, že chtějí s nepříznivým výsledkem něco udělat. Bylo jen otázkou času, kdy se domácím podaří skórovat, ale proti byl skvěle chytající Karel Dražan, který zastavil několik nadějných příležitostí. Trocha uklidnění pro Smolivec přišla v 58. minutě, kdy přišla trefa z kopačky Otomara Strejce a hosté vedli již 0:3. Domácí se ovšem nepoložili a nadále se snažili s výsledkem alespoň něco udělat. Dnes jim ovšem nebylo přáno, šancí měli dost, ale buď je zastavil brankář soupeře nebo vlastní nemohoucnost v zakončení. Smolivec tedy dokázal porazit Starý Plzenec na jeho půdě 0:3 a podzimní část skončil na sedmé příčce.

SK Starý Smolivec
Jan Spour: V první půli byla hra velmi vyrovnaná, ale nám se podařilo dát dva góly. Domácí v první půli moc šancí neměli. Druhý poločas jsme nezačali vůbec dobře, několikrát nás podržel brankář. Plzenec měl dnes zápas blbec, kdyby se hrálo do rána, tak by gól nedali.

SK Starý Plzenec
M. Vykoupil [-] - J. Bláha [-] , M. Bláha [-] - T. Pata [-] - O. Havlíček [-] - A. Forejt [-] , J. Hudeček [-] , P. Batěk [-] (30. P. Brejcha [-] ) , V. Brejcha [-] , L. Zelinka [-] , M. Šindelář [-]

K. Dražan [-] - R. Brejcha [-] , S. Procházka [-] , O. Strejc [-] (82. P. Tomášek [-] ) , M. Tyrpekl [-] (60. M. Hrkel [-] ) , R. Štěpánek [-] , F. Trhlík [-] (53. V. Nachtman [-] ) , P. Panýrek [-] (75. T. Bejček [-] ) , J. Strejc [-] , J. Růt [-] , J. Tupý [-]

ŽK: 29. L. Zelinka - 27. M. Tyrpekl , 40. O. Strejc .
Hráči zápasu: K. Dražan , J. Růt .
Místo: Tráva. Počet diváků: 50. Rozhodčí: SCHNEIDER Josef - RUDA Daniel, DUDA Václav.