6.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2020-2021

19. J. Benda - 44. L. Fiedler , 55. M. Novák , 70. P. Novák , 84. Z. Prokeš
19

Budišov minulý týden loupil na Moravci a tři body chtěl potvrdit doma proti trápícím se Dukovanům.

Fiedler v závěru poločasu srovnal skóre

Domácí Budišov chtěl navázat na tři body z Moravce, tentokrát jim v cestě stál celek Dukovan, který minulé kolo odezdal všechny body Počítkám.

Zápas začal opatrně bez větších šancí, až v 19. minutě po centru Karla Nováčka se prosadil hlavičkou Benda - 1:0. Do konce první půle se však podařilo hostům z Dukovan vyrovnat po rohovém kopu, když se prosadil Fiedler - 1:1. Do šaten se tak šlo za vyrovnaného stavu, nutno říct, že zaslouženě.

Druhá půle v režii hostů

Do druhé půle vstoupili lépe hosté z Dukovan a to se potvrdilo v 55. minutě, když vstřelil branku Martin Novák - 1:2. Hosté kontrolovali hru a v 70. minutě šli do dvoubrankového vedení zásluhou Nováka, tentokrát však Petra. Kalich hořkosti si domácí museli vypít až do dna a v 84. minutě výborně hrající Prokeš zvýšil na konečných 1:4. V samém závěru měl ještě dvě obrovské šance domácí Nováček, ale ani jednu neproměnil a tak utkání skončilo za stavu 1:4.

SFK Dukovany 2001
Matěj Sedláček (hráč): Dnešní zápas se nám nepovedl, hosté z Dukovan byli lepší ve všech směrech a zaslouženě si odváží tři body. My utkání musíme hodit za hlavu a soustředit se na další zápasy.