Dukovany na svém hřišti opět prohráli

16

Hostující hráči z Počítek získali sebevědomí vydřenou výhrou nad Moravcem a chtěli bodovat i v Dukovanech.

Skóre otevřel hostující Mašek

První poločas začali hosté na míči a to se jim vyplatilo hned v 6. minutě. Jan Mašek napřáhl z 30 metrů a nechytatelnou střelou vymetl pavučiny v brance domácích.

Zhruba od 30. minuty převzali iniciativu domácí a Počítky byly pod tlakem. Dukovany hrozily především ze standartních situací, ale žádnou z nich nevyužily. Poslední obrovskou šanci v prvním poločase měl hostující Jurnečka, ale ze samostatného úniku trefil pouze tyč.

Ve formě hrající Jurnečka vystřelil další tři body

Do druhého poločasu vstoupili domácí dobře a pokračovali v dobývání hostující obrany. V 55. minutě si ovšem nepohlídali rychlý brejk, který přesnou střelou zakončil Jurnečka a poslal hosty do dvoubrankového vedení.

Domácí celek se dočkal snížení přesnou střelou k tyči Martina Nováka. Po zbytek utkání tlačily Dukovany hostující celek před svoji svatyni, ale bez gólového efektu. Počítky si připsaly první letošní body z venkovního hřiště po výhře 2:1.

SK Transformátor Počítky
Martin Dvořák (vedoucí mužstva):: Do Dukovan jsme jeli s taktikou zabetonovat obranu a vyčkávat na brejky. Taktika se nám vyplatila a vezeme 3 body. Musím celý tým pochválit za odmakaný výkon.

Počet diváků: 105. Rozhodčí: KOPŘIVA Miroslav - BESEDA Petr, KŘÍŽ Jan.