1.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2020-2021

Meřín rozhodl utkání během pěti minut

13. M. Koudela , 18. V. Beran , 90. J. Polanský - 68. L. Jurnečka (p.)
12

Skvěle hrající Měřín rozhodl o výhře už v prvním poločase

Po deseti měsících pauzy zaviněné pandemii koronaviru začaly obě mužstva opatrně. Ve velkém horku domácí drželi míč častěji na svých kopačkách a pomalu se začali osmělovat. Již ve 13.minutě přišel centr z pravé strany před branku hostí, kde zaváhal brankář Štryncl a míč do prázdné branky uklidil nový muž v sestavě jiskry Miloš Koudela -1:0. Domácí povzbuzeni gólem diktovali tempo hry a hned v 18.minutě přišel další centr z pravé strany před branku hostí, kde si balón našel Beran a posunul ho na volného Součka, který pohotově poslal míč do sítě -2:0. Domácí pak mohli definitivně rozhodnout, ale spálili několik slibnych šanci.

Přísná penalta zdramatizovala vývoj utkání

Druhý poločas patřil opět skvěle hrajícím domácím, ale rozruch vyvolal moment ve vápně, po kterém rozhodčí písknul velmi přísnou penaltu proti domácím. Jurnečka vzal na sebe veškerou zodpovědnost a snížil na  2:1. Tento moment hráče Měřína rozhodil a začali se o výsledek bát. Bohužel pro hosty, kteří vtrhli všechny své síly do útoku, v 90.minutě utekl Polanský a ukončil zápas ledově klidným zakončením -3:1.