9.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2020-2021

--

Žirovnice má druhou výhru v řadě, vyhrála v Okříškách

53. V. Bence - 57. M. Mašek (vl.) , 73. V. Cajz
15

Žirovnice přijela do Okříšek potvrdit výhru z minulého kola, naopak Okříšky, chtěli odčinit dvě porážky v řadě. Zápas skončil 1-2.

Poločas 0-0

Úvod zápasu patřil spíše hostům ze Žirovnice, kteří byli hodně dominantní a domácí Okříšky prakticky nepouštěli do žádných šancí. Naopak hostující hráči šance měli, ale žádná z nich se neujala a tak skončil první poločas 0-0

Ve druhém poločase jsme viděli 3 branky a červenou kartu.

Druhý poločas začal lépe pro domácí, za které se v 53. minutě prosadil Bence, 1-0. Dvě minuty na to se nechal vyloučit hostující záložník Kristián Tolkner a hosté dohrávali v 10. Hosté trochu přeházeli sestavu a po dalších dvou minutách hry si vstřelil vlastní branku domácí Mašek. 1-1. V 73. minutě Vodáček posunul těžký balon na Cajze, který si podržel obránce na zádech a z bezprostřední blízkosti se nemýlil. Zápas se poté jen dohrál a hostující Žirovnice získala další 3 cenné body.

FC Slavoj Žirovnice
Adam Vaš (hráč): Jsem rád, že jsme utkání zvládli a že se můžeme cítit zase o něco lépe po nepovedených zápasech ze začátku soutěže.. každopádně musíme stále pracovat a výsledky se ukážou.