3.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2020-2021

--

--

Třebíč porazila rezervu Velmezu.

11

3.kolo postavilo do boje Třebíč a Velmez "b", v zápase jsme příliš branekneviděli. Ve 4.minutě rozhodl zápas Maleta.

Třebíč začala velmi aktivně.

Třebíč nastoupila do třetího utkání s Velkým Meziříčím dost intenzivně, když Radim Bence ve středovém kruhu obral soupeře a krásnou přihrávkou trefil nabíhajícího hráče Maletu a ten ve 4. Minutě otevřel skóre na 1:0. Po inkasovaném gólu se Velmez snažil držet míč a hrát na rychlé protiútoky přes krajní hráče ale Třebíč si to dokázala pohlídat a rychle dostupovala hráče, aby nedostali prostor. V 17. Minutě se dostali hosté do šance kdy se stoper s brankařem nedomluvili a hosté tak měli příležitost přímého kopu. Střela pěkně zaplavala pod břevno, ale brankář Duba si se střelou poradil a vyrazil na roh. Třebíč se snažila hodně držet míč a postupně se dostávat do zakončení to se taky mohlo podařit, když domácí kopali roh a odražený míč střílel zpět Dušovský, kde to prošlo mezi obránci, ale Votoupal to z malého vápna přestřelil. Ve 41. Minutě po skvělé kombinaci vyslali opět nabíhajícího Maletu který šel sám na brankaře Dubce tak parádním zákrokem chytl dvoubrankový náskok.

Druhý poločas branku nepřinesl.

Druhý poločas začal lépe pro domácí kdy ve 48. Minutě z půlky centroval do vápna Votoupal, kde si odražený míč našel Válek a z první vystřelil, ale po teči obránce musel brankář Dubec tahat nebezpečnou teč. V 55. Minutě po dlouhém výkopu brankaře Duby to přeskočilo tři obránce a Maleta mohl jít sám na brankaře, ale ten opět skvěle vyrazil na roh. V 59. Minutě viděl žlutou kartu po urážce domácího hráče hostující hráč Partl. V 65. Minutě si dokázal pohlídat ofside Hrobař ale ale branku minul. V 67. Minutě si pěkně postrčil míč do kraje Hrbáček a zbytečným faulem Partla tak viděl druhou žlutou kartu a mohl odejít do sprch.To se domácím náramně hodilo protože měly přesilu. V 71. Minutě se dostal ke střele Karmazín ale brankář Duba přízemní střelu která se po mokrém trávníku svezla vytáhl nohou na roh. Z hostujícího rohu šly domácí do protiútoku, když si Maleta šikovně obhodil dva hráče a šel opět sám na brankaře, ale opět ztroskotal. V 78. Minutě se dostal do 100% gólové šance Hrobař, kde stál už jen brankář Dubec a ten ho skvěle vystál. Během 3. Minut se dostal do gólové šance Maleta, Hrobař, Sáček ale selhali jim mířidla nebo skvěle chytl Dubec. Závěrečných 10. Minut domácí drželi míč a čekali, jestli hosté udělají nějakou chybu. V 85. Minutě se dostal do dvou brankových příležitostí Hrobař, ale mířil vedle branky. 3 minuty před koncem zápasu poslal hostující karmazín krásný balón do vápna kde si Sáček nepohlídal nabíhajícího hráče který mohl dát vyrovnávací gól, ale na brakové čáře čaroval domácí brankař Duba. V 90. Minutě se dostali ještě hosté do šance, ale nedokázali proměnit. Zápas se lépe vyvíjel pro domácí jen mohly přidat více gólů.

HFK Třebíč
Patrik Duba (brankář): Zápas jsme od začátku kontrolovali a měli jsme více ze hry. Dostávali jsme se do hodně gólových situací ale bohužel jsme to neproměnili a takovéhle šance musíme proměňovat jinak nás to bude hodně mrzet. Tak že do dalšího zápasu tohle musíme zlepšit