5.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2020-2021

--

--

Třebětice díky gólu z přímáku zdolaly Bukovsko

17

Třebětice přivítaly Dolní Bukovsko. Diváci viděli převahu domácích, kteří ale mnoho šancí nevyužili. Hosté se však prosadili pouze jednou a odjeli s prázdnou.

FK Sokol Třebětice
Vojtěch Novák - asistent trenéra: Do zápasu jsme vstoupili celkem aktivně. Vytvořili jsme si několik slibných šancí. Proměnit jsme dokázali až tu ve 21. minutě, kdy se po kraji uvolnil Novotný a přesnou přihrávkou našel před bránou střídajícího Pokorného a ten bez větších obtíží otevřel skóre. Ve druhé polovině prvního poločasu jsme přestali hrát naši hru, více chybovali a faulovali. Soupeř napadal naši rozehrávku a s tím přišel i faul okolo pokutového území. Z nařízené standardky v 43. minutě Cihla srovnal na poločasových 1:1. Ve druhém poločase v 51. minutě jsme také dostali výhodu přímého volného kopu, ze kterého se nemýlil náš stoper Bohumír Novák a my vedli 2:1. Potom jsme byli i herně lepší, ale pohrdáme vyloženými šancemi. Naštěstí to soupeř nepotrestal a my si tak připisujeme další 3 body!

P. Urbánek [-] - Š. Smejkal [-] (14. V. Pokorný [-] ) , B. Novák [-] , D. Mašát [-] , V. Havlík [-] , R. Tříletý [-] , P. Kelbler [-] , P. Švarc [-] , M. Novotný [-] , V. Habr [-] , V. Bastl [-] (84. D. Kelbler [-] )