17.kolo, Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Kájov přejel velešínské béčko šesti zásahy

0
Domácí šli od začátku za vítězstvím. Centr Petříka vrátil před branku Haláček a Kolaj přehlavičkoval brankáře, 1:0. Kolmice Čabely na Kolaje a následný útočníkův důraz znamenal vedení 2:0. Uvolnění Čermáka na vápně a přesná placírka znamenala vedení 3:0. Dlouhý Kolajův aut za obranu našel rozběhnutého Čermáka, který si poradil s obráncem a zvýšil na 4:0. Rychlá akce hostů, kdy po narážečce šel do vápna Lefan a přesnou střelou k tyči snížil na poločasových 4:1. Ve druhém poločasu padly už jen dvě branky, jejichž autorem byl čtyřbrankový střelec Jiří Čermák. Kolajovou střelu vyrazil brankáře jen před dobíhajícího Čermáka, který doklepl na 5:1. Centr Čera našel Kolaje, který z první našel hlavu Čermáka na konečných 6:1.    V dalším kole zajíždí Kájov v sobotu od 17h do Malont.

TJ Sokol Kájov
M. Grabec: "Soupeř neposílený o hráče A mužstva byl snadným soustem. Nejlepším hráčem byl Jiří Čermák."

T. Galko [-] - J. Petřík [-] , J. Němec [-] - S. Werner [-] (71. V. Žilavý [-] ) , J. Čer [-] , J. Haláček [-] (64. M. Frühauf [-] ) , J. Baláž [-] , J. Čermák [-] , P. Doubek [-] - L. Kolaj [-] , D. Čábela [-]

FC Velešín B
T. Čulík [-] - Š. Chovanec [-] , F. Jaroš [-] , J. Opekar [-] , M. Matuška [-] , F. Malovec [-] , M. Lefan [-] , D. Kudláček [-] , Š. Král [-] , B. Rameš [-] , L. Hosenseidl [-]

Místo: Kájov. Počet diváků: 30. Rozhodčí: Marek Jan - MAŠEK Lubomír (N), DIDKIVSKÝ Andrij (N).