9.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2015-2016

10. F. Grošek , 20. J. Beneš , 27. F. Grošek , 42. F. Grošek , 60. M. Völfel , 80. J. Rejthar - 24. O. Švarc (p.) , 90. O. Švarc
0

Jindřichohradecká rezerva šesti góly znepříjemnila neděli fotbalistům Nové Vsi.

Domácí rozhodli už v první půli...

Mladé pušky z Jindřichova Hradce se na svého soupeře opravdu dobře vyspaly a hned od úvodních minut zápasu mu zle zatápěly. O první branku do sítě Nové Vsi se postaral Filip Grošek a zároveň tak i otevřel své střelecké konto. Za dalších deset minut se skóre zápasu měnilo znovu a opět ve prospěch domácích. Tentokrát byl úspěšným pokořitelem hostujícího gólmana Jan Beneš. Ve 24. minutě se hosté nadechli k odporu, když z pokutového kopu snižoval na rozdíl jedné branky Ondřej Švarc. Za tři minuty však Novou Ves svým druhým gólem v utkání znovu zmrazil Filip Grošek. A nakonec stihl tentýž hráč ještě do konce prvního poločasu završit hattrick, když ve 42. minutě zvyšoval na rozdíl tří branek. Poločasové skóre se tedy zastavilo na nelichotivých 1:4 z pohledu hostů.

Hosté v 90. minutě už jen korigovali výsledek...

Domácí pálili ostrými i ve druhých pětačtyřiceti minutách. V 60. minutě poslal svůj tým do vedení 5:1 Michal Völfel. Jindřichův Hradec už nemusel vůbec nikam spěchat a s poklidem kontroloval průběh zápasu. Navíc v 80. minutě přidal definitivní pojistku v podobě šestého gólu do sítě Nové Vsi Jakub Rejthar a osud zápasu byl zpečetěn. Hostům se v poslední minutě utkání podařila už spíše jen kosmetická úprava výsledku, když svůj druhý gól zaznamenal Ondřej Švarc. To už však nic neměnilo na tom, že Jindřichův Hradec zvítězil a získal další tři body. Nová Ves v probíhající sezóně zatím marně čeká na své první vítězství.

FK Jindřichův Hradec 1910 B
L. Rešl [-] - J. Strejček [-] (66. L. Králíček [-] ) , J. Rejthar [-] , L. Stejskal [-] , O. Blažek [-] , P. Šuba [-] , M. Votava [-] - K. Voldán [-] , M. Völfel [-] (79. M. Bureš [-] ) - F. Grošek [-] (89. M. Fiža [-] ) , J. Beneš [-]

FK Nová Ves - Brloh
E. Poula [-] - J. Anderle ml. [-] , M. Fober [-] , O. Švarc [-] , J. Brych [-] - J. Anderle st. [-] , J. Vlček [-] , J. Postl [-] (77. M. Tejko [-] ) , M. Sekera [-] (66. S. Smieško [-] ) , T. Hüttner [-] (46. J. Vejvoda [-] ) - J. Pouzar [-]

ŽK: 2. J. Rejthar , 85. P. Šuba , 89. O. Blažek - 49. J. Anderle st. , 61. M. Fober , 74. O. Švarc , 85. J. Pouzar .
Hráči zápasu: J. Beneš , M. Völfel , J. Rejthar , F. Grošek - O. Švarc .
Místo: Tyršův st.. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Šimšík Jan - Jzugrafov Svyatoslav, Slepička Vít.