4.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020

--

Zápas byl zrušen

Březová přijela do Karlštejna bez brankáře a schytala debakl

7

Březová bez brankáře Košťálka předvedla v Karlštejně odevzdaný výkon. Domácí tak ukončili dlouho sérii bez vítězství a konečně si připsali tři body.

Domácí jasně lepší

Karlštejn prokázal velkou vůli po prvním vítězství, narazil na odevzdaného soupeře, který při neúčasti brankáře Košťálka poslal do branky stopera Dupače. Tomu roli spoluhráči vůbec neusnadnili, naopak ještě přihrávali domácím do šancí. Karlštejn chodil tzv. „až do bytu“. A po poločase svítilo na tabuli skóre 4:0

Jan Hůrka si připsal další dvě branky

Skóre hrozivě narůstalo i po obrátce stran, nejvíce se o debakl přičinil autor čtyř branek, novic Jan Hůrka. Dvěma brankami se blýskl také Michael Puchar a stav skóre skončil až na vysokých 8:0.

TJ Karlštejn
Michal Šaman, hráč: Do utkání jsme šli s jasným cílem, ukončit dlouho sérii bez vítězství a konečně si připsat tři body. Jiný výsledek pro nás ani nebyl možný. Už od první minuty jsme byli jasně lepším týmem, a nakonec jsme si s chutí zastříleli.

L. Kliment [-] - M. Fiala [-] , J. Hůrka [-] , M. Šaman [-] (40. M. Chvojka [-] ) , V. Machulka [-] , R. Gráz [-] (52. L. Žerovnický [-] ) , J. Soukup [-] , E. Klusák [-] , P. Kučera [-] , O. Cajthaml [-] (46. M. Puchar [-] ) , M. Čermák [-]