2.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

Ve kvalitním utkání si Neumětely s Hořovickem B body rozdělily

6

Kvalitní duel, v němž nebylo hluchých míst, oba celky bojovaly s velkým nasazením. Vypracovaly si nezvyklé množství brankových příležitostí, hrdinou zápasu byl brankář David Špicl.

První polovina byla na šance bohatá

Aktivní rezerva v úvodní minutě zahrozila Šímou, zakončení z 9 metrů nohou vyrazil na roh Špicl. V 11. minutě ztráta míče přinesla přečíslení, Jar. Šebek ideálně našel rozběhlého Vršeckého, jenž s přehledem po zemi na zadní tyč 1:0. Branka domácí znatelně povzbudila. Ve 21. minutě postupoval hostující Kaňka v sólu, špatně vyřešil gólovou možnost. Po chvíli z 8 metrů slabě zakončil Frydrych. Poté předvedl zázračný zákrok brankář Špicl, když zblízka uchránil od pohromy při zakončení Šímy. Ve 25. minutě po rohovém kopu dokonale zaspala domácí obrana, nechala neobsazeného Hošťálka, jenž ze 4 metrů dotlačil do sítě 1:1. Ve 28. minutě k vidění exportní zákrok Špicla při střele Frydrycha z 10 metrů.

Andrle orazítkoval břevno

Velký rozdíl mezi týmy byl v pohybu, rezerva logicky častěji měla míč na kopačkách. Přesto v 50. minutě se dostal do jasné šance domácí Bláha, zakončení vychytal Březina. V 63. minutě na brankové čáře odvrátil Laštovička zakončení Nováka. Poté sólo ze strany promarnil Hegedus. V 69. minutě nečekaná střela Andrleho z 35 metrů otřásla břevnem. V 75. minutě při útočné akci Hořovicka se dostal brankář Špicl mimo šestnáctku a opět z brankové čáry zakončení Šímy odvrátil K. Ciprian. V 75. minutě došlo k nepříjemnému momentu, kdy po srážce s Kocmanem a vlastním obráncem zůstal nehybně ležet brankář Březina. Vzhledem k prostřídání povoleného počtu hráčů, musel obléknout brankářský dres hráč z pole Frydrych. Ten dvakrát dobře zasahoval při nepříjemných přízemních střelách soupeře.

U domácích byli nejlepšími hráči D. Špicl, Laštovička, Tůma. U hostí podali nejlepší výkon Šíma, Březina.

Reportáž ve spolupráci s panem Sýkorou.

SK Horymír Neumětely
D. Špicl [-] - K. Hejduk [-] (66. J. Kiml [-] ) , M. Ciprian [-] , J. Šebek [-] (52. J. Spousta [-] ) , E. Šuster [-] , M. Vršecký [-] (40. R. Spousta [-] ) , L. Tůma [-] , J. Laštovička [-] , K. Ciprian [-] , V. Bláha [-] , L. Konopásek [-] (74. M. Kocman [-] )

SK Hořovice B
V. Březina [-] - J. Povolný [-] , M. Novák [-] , T. Krásl [-] (46. M. Ségl [-] ) , T. Kaňka [-] (46. M. Kuška [-] ) , V. Jančí [-] , J. Hošťálek [-] (58. T. Hegedüs [-] ) , Š. Šíma [-] , M. Svoboda [-] (63. J. Smetana [-] ) , P. Frydrych [-] , J. Andrle [-] (76. V. Mencl [-] )

ŽK: 60. J. Laštovička , 75. J. Spousta , 75. M. Kocman - 31. J. Andrle , 43. V. Jančí , 44. Š. Šíma , 65. M. Ségl .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: VLACHOPULOS Patrik - VLACHOPULOS Achileas, FRANC Michal.