3.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

Nováček z Horního Žďáru drží neporazitelnost, vyhrál v Suchdole

28

Fotbalisté Suchdola nad Lužnicí prohráli ve 3. kole Okresního přeboru doma s Horním Žďárem 1:2. Hosty poslal do vedení Stejskal, ve druhé půli se prosadil Voldán. Kosmeticky snížit se podařilo v 67. minutě Trmalovi, ale víc už domácí nedokázali. Horní Žďár zůstává v nové sezóně neporažený.

SK Horní Žďár
Pavel Völfel: Do Suchdola jsme přijeli s tím, že chceme bodovat. Ale věděli jsme, že to nebude nic jednoduchého. Prvních pár minut nám trvalo, než jsme začali hrát to, co jsme si řekli. Poté co jsme začali hrát po zemi a kombinovat, domácí jsme přehrávali a z toho vyústili naše šance. Ve 14. minutě jsme se dostali zaslouženě do vedení po hezké střele Stejskala. Dobře jsme napadali soupeře při rozehrávce a z toho vyústili další šance, které jsme první půli bohužel neproměnili. Druhý poločas se hra vyrovnala, hrálo se nahoru dolu. Ve 48. minutě se dostal k odraženému míči Voldán a ten krásnou střelou k tyči navýšil skóre. V 67. minutě jsme inkasovali po pěkné akci domácích. Domácí tým si vytvořil šance, ve kterých nás podržel Rešl. Ze Suchdola vezeme vydřené body.