11.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2019-2020

--

Chlum v divoké přestřelce remizoval s Novou Včelnicí 5:5

38. P. Eliáš (p.) , 44. P. Eliáš (p.) , 70. T. Kamenický , 84. P. Eliáš (p.) , 89. L. Řepa - 16. J. Matějka , 20. J. Matějka , 24. D. Matějka , 48. L. Zápotoka , 86. M. Šamal
23

Zápas Chlumu a Nové Včelnice v 11. kole Okresního přeboru nabídl gólové hody. Nakonec utkání skončilo remízou 5:5. Hosté vedli po třiceti minutách 3:0 a vypadalo to, že bez problémů získají tři body. jenže domácí dokázali ve druhém poločase vyrovnat. Branky padaly na obou stranách a mohl vyhrát kdokoliv, nakonec musí oběma mužstvům stačit bod. Hattrick Eliáše na vítězství nestačil.