11.kolo, Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

Kájov s přehledem vyhrál ve Větřní

15

Větřní doma podlehlo Kájovu. Hosté byli celý zápas lepším mužstvem a zalouženě vyhráli.

Kájov předvedl skvělý nástup

Juniorka Větřní v domácím prostředí body nerozdává, o to je vítězství Sokola Kájov cennější. Hned ve druhé minutě se Doubkův aut dostal k Čabelovi, který našel Baláže a z jeho vítězného souboje se dostal míč k Maršálovi, který ho placírkou uklidil k tyči, 0:1. Po rohovém kopu domácích propadl míč až na zadní tyč, kde ho domácí napálili do břevna. Po chybě Dvořáka na půlce se dostal do úniku Čabela a našel přesně Maršála, 0:2. Po spolupráci Čabely s Balážem a následném prostrčením se dostal sám před brankáře Andrej Didkivski, který zkušeně překonal brankáře, 0:3.

Hosté si drželi náskok

Ve druhém poločase padaly další branky. Chybu Trojáka vystihl Baláž a dalekonosnou střelou trefil břevno. Centr Rady z pravé strany po zemi propadl až do branky, 1:3. Po spolupráci s Kolajem zamířil Baláž přesně k tyči, 1:4. Trestný kop Dvořáka propadl až do branky, 2:4. Křížný míč Petříka našel Čera, který přesným centrem našel Kolaje, 2:5. Balážův sprint přes půl hřiště, pasem našel Kolaje, který sám před brankářem dal na konečných 2:6.    Napsal Mgr. Jan Petřík - TJ Sokol Kájov