7.kolo, Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor , 2019-2020

Horní Dvořiště zaskočilo Kájov

33. F. Olah , 43. J. Posel - 61. L. Kolaj
14

Překvapení se zrodilo v Horním Dvořišti, kde neuspěl zkušený tým Kájova.

Kájov přišel o všechny tři body v Horním Dvořišti posílené o pendly Burjásze a Galáce. V úvodu utkání se do několika šancí dostal hostující Doubek, ale nejdříve trefil tyč a následně i břevno. Domácí šli do vedení když si František Olah zpracoval míč a z otočky z voleje ho napálil přesně k tyči, 1:0. Po špatné malé domů hostů se sám před brankářem objevil Postl a přesně k tyči zvýšil na 2:0. Hosté mohli snížit, ale šanci Andreje Didkivského Růžička kryl a následně Kolaje přeloboval i branku. Ve druhém poločase se už hostům podařilo snížit. Petr Schönkypl rozehrál po zemi přímý volný kop přesně na rozběhnutého Kolaje, který mířil přesně k tyči na konečných 2:1. Hosté dohrávali s několika zraněnými hráči a vyrovnal už se jim nepodařilo.      Napsal Mgr. Jan Petřík - Kájov

TJ Sokol Horní Dvořiště
Zdeněk Kemény - hrající asistent trenéra: Před zápasem jsme si s kluky a s trenérem vyříkali určité věci, které "SNAD" pročistily atmosféru v týmu. Do utkání jsme vstoupili s respektem a soupeř měl o kousíček navrch, ale bez efektu. Hrál se celkem otevřený, líbivý fotbal a my dokonce "běhali" :-) To se nakonec ukázalo jako rozhodující. Od nějaké pětadvacáté minuty jsme šli za svým a bylo jen otázkou času, kdy dáme nějaký gól. Naštěstí jsme do poločasu stihli dva. Druhou půli jsme nechtěli podcenit a tak jsme zatlačili ještě více na pilu. Do sedmdesáté minuty bylo 5, 6 gólových šancí na odskočení a pojištění výsledku. Paradoxně jsme po hodině hry inkasovali, když jsme nezachytili rychlé rozehrání soupeřovy standardky. Od sedmdesáté minuty vrhli hosté vše do útoku a zatlačili nás. Bylo i znát, že šli ze zdravotních důvodů dolu postupně obránci Hajdák, Varhol. Nám se tím sice otevřel prostor k brejkům, ale to co nedáme, viď Poslíku, to je hrozný. Nervy až do konce zápasu, ale naštěstí pro nás, jsme to došudlali, až do konce. Z celkového pohledu, jsme byli určitě lepší a vyhrát jsme měli daleko větším rozdílem. Dnes musím opravdu pochválit všechny co se zapojili do hry, snad kromě mé maličkosti, protože všichni chtěli a bojovali a bylo to sakra znát. Prim zahrál Varhol, Burjász a Posel. Všem díky za hru a hurá na medvědy

J. Růžička [-] - M. Hajdák [-] , J. Gálác [-] , P. Bláha [-] , M. Jozefík [-] - J. Burjász [-] , P. Karala [-] , V. Pecha [-] , R. Olah [-] - Z. Kemény [-] , F. Olah [-]