4.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2019-2020

--

Okříšky si v novém okresním derby Krajského přebur poradili s nováčkem ze Šebkovic

18

Okříšky otevřeli skóre zápasu už v 1. minutě

K okresnímu derby přijel nováček krajského přeboru, tým Šebkovic, a než se rozkoukal, už prohrával 1:0, když se po rozehrání dostal míč k Rampírovi a ten překvapil hostujícího brankáře střelou z 35 metrů. To běžela první minuta utkání. Vzápětí zahrozili hosté, když Prokeš mířil hlavou těsně vedle domácí branky. Po chybě domácí obrany se ve 4. minutě dostal na dostřel opět Prokeš, ale opět těsně minul. Domácí zahrozili ve 12. minutě, když střela Benceho lízla tyč. Další šanci měl Dubský, který se prokličkoval do hostujícího pokutového území, ale jeho pokus zneškodnil brankář Klubal. Ke konci poločasu zahrávali hosté sérii rohů, ale domácí hráči je ubránili. Na druhé straně byl k neudržení domácí Mašek, když po dvou standardních situacích jeho pokusy hlavou skočily vedle hostující branky.

Domácí pokračovali ve hře z první půle a zaslouženě vyhráli.

Druhý poločas začali domácí hráči šancí Bendy, který obešel 4 hostující hráče a trefil tyč hostující branky. Domácí se snažili zvýšit vedení, ale pokusy Maška, Dočekala a Tůmy k brance nevedly. V 65. minutě zahrávali domácí roh, na který vyskočil Němec, jeho hlavička skončila na břevně, od kterého se míč odrazil k Bendovi a ten pohodlně zvýšil na 2:0. Před koncem utkání utekl hostující obraně domácí Trnka a nezištně přihrál zcela volnému Zemanovi, ale jeho střela skončila těsně vedle hostující branky. Ve druhém poločase to byli domácí hráči, kteří byli lepším celkem a zaslouženě zvítězili

SK Huhtamaki Okříšky
Radek Ryšavý (hráč): Po prvních dvou nepovedených zápasech nám tentokrát hrozně pomohl rychlý gól, který nás uklidnil. Jen škoda, že jsme do poločasu nenavýšili skóre. Ve druhém poločase jsme kýženou branku přidali a zápas zaslouženě vyhráli.