6.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2019-2020

--

--

Studená doma opět zvítězila, porazila Dolní Bukovsko

21

Fotbalisté Studené zůstavají doma nadále stoprocentní. Zdolali i soupeře z Dolního Bukovska.

FK Studená
Petr Adamec - trenér: V prvním poločase jsme nehráli příliš dobře. Soupeř hrál důrazně a my jsme si mysleli, že to půjde samo. Naštěstí v patnácté minutě Dvořák prošel do otevřené obrany a dostal nás do vedení. V poločase jsme museli kluky trochu probudit. Poločasová debata měla naštěstí rychlý účinek – hned ve druhé minutě druhého poločasu jsme předvedli krásnou kombinaci po zemi, kterou zakončil Péč. Od druhé branky jsme zlepšili pohyb a celý druhý poločas kontrolovali. Chyběl tomu jen další gól, další šance jsme neřešili dobře. Jsme rádi za výhru, Bukovsko rozhodně nebylo odevzdaným soupeřem.