7.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2019-2020

Loko ČB se rozešla s Táborem smírně

16

Z tohoto vyrovnaného utkání si obě mužstva připsala po jednom bodu.

Obě mužstva v prvním poločase skórovala

První vážnější šance zápasu přišla už ve třetí minutě, když Löffler potáhl míč po křídle, ale jeho dobrý centr do vápna zpacifikovala domácí obrana. Ve 20. minutě si Fialův centr našel Löffler, který krásnou hlavičkou trefil bránu a otevřel tak skóre na 0:1. Ovšem po chybě v hostující obraně ve 28. minutě Ayeb vyrovnal na 1:1. Další šance přišla pro hostující tým ve 35. minutě, když se přes levou stranu dostali až do pokutového území, kde ale selhal v koncovce Švejda. Další gól nepadl, tak se odcházelo do kabin za nerozhodného stavu.

Hosté si vytvořili nějaké šance, ale stav se nezměnil

Hned od začátku druhého poločasu se hrál vyrovnaný fotbal a ani jedno mužstvo nechtělo dělat chyby. Šance se naskytla až v 65. minutě, kdy hostující Lorenc mířil z dobré pozice, ale těsně vedle. Od této chvíle se už hrálo spíše na jedné polovině. Další šance Meteoru přišla o chvíli později. Míč se na penaltě odrazil k Břendovi, ale ten ho nedokázal trefit tak jak chtěl a tím usnadnil práci domácímu gólmanovi. Do konce utkání už žádná branka nepadla a tak se Lokomotiva ČB s Táborem rozešla smírně. V dalším kole čeká Lokotku utkání se Slavií ČB a do Tábora zamíří Lišov.