2.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2019-2020

--

Slavia si přijela do Nové Včelnice pro tvrdou porážku

29. T. Nebeský , 49. T. Nebeský , 51. O. Blažek (p.) , 71. T. Nebeský (p.) , 86. D. Jaroš
16

Vstup do nové sezóny se vůbec nepovedl Slavii ČB, která na domácím trávníku Nové Včelnice podlehla vysoko 5:0.

Vyrovnaná hra jen s jedním gólem

V prvním poločase byla hra na obou stranách vyrovnaná. Domácí byli nakonec důraznější v řešení ofenzivních akcí. Po akci od lajny a průchodu středem hřiště ve 29. minutě otevřel skóre na 1:0 Tomáš Nebeský. Oba celky se pohybovaly ve středu pole bez nápadnějších tvůrců hry. Hosté měli několik akcí dopředu, ale zakončení byla poměrně s rozpačitou a bezzubou koncovkou. Naopak domácí měli ostřejší drajf a několik dobrých zákroků, které zmařil hostující gólman. Další branky se tak diváci v první půli už nedočkali.

Domácí hráči ovládli druhou půli

Ani vstup do druhého poločasu se Slavii nedařil. Domácí prošel náhodně skrz několika hostujících hráčů a ve 49. minutě zvýšil skóre na 2:0 opět Tomáš Nebeský. V 51. minutě bylo prakticky rozhodnuto, když rychlý průnik domácích zastavili hráči Slávie pomocí dětsky hloupé penalty, kterou proměnil Ondřej Blažek. V závěru utkání už měli hráči Slavie hlavy dolů a naopak domácí si hru užívali. Hattricku se dočkal Tomáš Nebeský, když v 71. minutě proměnil penaltu. V 86. minutě pak vše korunoval domácí stoper David Jaroš bombou z 35 metrů do vinglu. Slavia utržila velmi nepříjemnou porážku a nepřivezla z venku ani bod. Příští kolo bude hostit tým Dačic a Nová Včelnice zavítá na hřiště Loko ČB.