15.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

--

Žimrovice vydolovaly tři body

6

report...

Na horké půdě v Karlovicích vydřely Žimrovice tři body. Hosté byli v prvním poločase o něco lepším týmem a ve 23. minutě se dostali do vedení, když Jakub Černý vyslal za obranu Davida Hertela, který z dvanácti metrů umístil balon do sítě – 0:1. Domácí mohli o tři minuty později srovnat, když zahrál ve vápně rukou Jakub Černý, ale karlovický hráč poslal míč do břevna. Deset minut pře přestávkou necílil přesně žimrovický Lukáš Škrobánek. Po přestávce zatlačili domácí hosty, ale žádnou pořádnou příležitost si nevypracovali. Hosté trpělivě bránili a vyráželi k rychlým brejkům. V 83. minutě si ještě Machura vylámal zuby na domácím brankáři Kašparovi. Minutu před koncem utekl Lukáš Škrobánek po levé straně a jeho centr umístil hlavou k tyči střídající Rusňák – 0:2.

Sokol Karlovice
J. Kašpar [-] - J. Foltýn [-] , S. Matějíček [-] - M. Pelán [-] (46. M. Kladníček [-] ) , K. Burian [-] , J. Bačovský [-] - M. Raiskup [-] - D. Světlák [-] (33. M. Peška [-] ) , L. Rohel [-] , J. Adamec [-] , J. Burda [-] (46. D. Raiskup [-] )