21.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Plavsko nezvládlo důležitý zápas s Jarošovem, jeho šance na záchranu se snižují

20

Ve 21. kole Okresního přeboru zvítězili fotbalisté Jarošova na hřišti Plavska 2:1. Vedení se jim podařilo získat v prvním poločase. Už ve 4. minutě se trefil Kučera, druhou branku přidal o tři minuty později Čejna. Ta se nakonec ukázala jako vítězná, protože v závěru se ještě podařilo snížit domácímu Šnajdrovi.

Sokol Jarošov nad Nežárkou
Tomáš Grunn (hráč): Do zápasu s Plavskem jsme vstupovali s vědomím nepříznivé bilance jak v posledních třech zápasech, tak celkově venku. Začátek nám vyšel dokonale, ve 4. minutě utekl Tomáš Kučera a přesnou křížnou střelou otevřel skóre. Po dalších 3 minutách a sérii odraznou dokázal dostat míč do branky Láďa Čejna a bylo to již 2:0. Jarošov byl i nadále lepším týmem a měl více nebezpečných šancí. Zhruba 5 minut před koncem poločasu měli hosté perfektní šanci dát třetí gól a mít klid do druhé půle, bohužel Martin Stejskal smolně poslal penaltu pouze do tyčky. I druhou půli byl Jarošov lepší a měl dost šancí dát třetí branku a definitivně rozhodnout. Bohužel se tak nestalo a tak pět minut před koncem přišel trest a to byla krásná domácí rána do šibenice. Domácí na konci hrozili z rohů, avšak Jarošov si velmi důležité a první venkovní vítěství už dokázal uhlídat.