23.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2018-2019

Zruč v rozmezí pěti minut rozhodla zápas ve svůj prospěch

74. M. Fryček , 79. F. Róth (p.)
25

Domácí byli mírným favoritem a nakonec také tři body vybojovali

Bezbranková půle

První poločas byl hodně otevřený, oba týmy si vytvořily šance, které ale Zach s Pejsarem zvládli zneškodnit.

Hra byla poměrně rozkouskovaná vinou četných osobních soubojů a soupeři si nedali nic zadarmo.

Po pětačtyřiceti minutách tak na světelné tabuli svítil výsledek 0:0.

Skóre otevřel Fryček

Domácí zvýšili ve druhé půli obrátky a po zásluze se dostali do vedení.

V 74. minutě vyplaval po standartní situaci sám před bránou Fryček a neměl problém dopravit balón za záda Pejsara.

Tlumačov se poté hnal za vyrovnáním, jeho snahu však utnul pět minut po první brance kanonýr Róth. Ten dostal výhodu pokutového kopu a nemýlil se.

Obrana Zruče si již společně se Zachem zbylých deset minut pohlídala a zvítězila 2:0, díky čemuž se vyhoupla na pátou příčku.

TJ Zruč
Ferenc Róth, hráč domácích: S Tlumačovem jsme odehráli těžký zápas. Jak my, tak hosté bojovali až do konce a hra hodně bolela. Nám se podařilo udeřit po standartní situaci a následně navýšit vedení z pokutového kopu. Výsledek jsme si už pohlídali a jsme rádi za další výhru.