25.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2018-2019

Velká Losenice si zastřílela

26

Velká Losenice si zastřílela proti sestupujícímu Bohdalovu B.

První poločas skončil nerozhodně

Utkání začala obě mužstva opatrně, hra se přelévala mezi oběma vápny bez větších šancí. Až ve 27. minutě neudržel domácí brankář centrovaný míč a hostující J. Šustr se nemýlil 0:1. Losenice však hned o minutu odpověděla, kdy P. Kamarád klasickou českou uličkou vybídl k zakončení Z. Pospíchala 1:1. Domácí začali pomalu přebírat otěže utkání na svou stranu. přesto do půle už se nic nestalo.

Domácí pětkrát skórovali ve druhém poločase

Na obloze se začali stahovat černé mraky a to platilo i o hráčích Bohdalova. Hned ve 47. minutě se řítil na F. Roseckého domácí P. Zástěra , první střela mu ještě nevyšla, druhou už však propasíroval do brány 2:1. Hosté se pokusili ještě s výsledkem něco udělat, ale v 64. minutě je po pěkné akci dorazil D. Baránek 3:1. Bohdalov přijel v jedenácti lidech a domácí poslali během chvíle na plac pět nových hráčů, což bylo znát. V 73. a 88. minutě zavěsil O. Augustin a v 80. minutě po špatné malé domů zakončil M. Fišar. Vysokým vítězstvím vrátili domácí hostům podobný výsledek, který jim oni uštědřili na podzim.

TJ Velká Losenice
Miloš Němec: Jsem rád i za kluky, že jsme po delší době opět zase vyhráli a ještě takovým výsledkem. Borcům z Bohdalova přeju, aby se za rok zase vrátili do trojky, snad tam na ně budeme čekat.

Sokol Bohdalov B
Roman Velín:

J. Kasal [-] - P. Neubauer [-] , P. Mach [-] , F. Mach [-] , R. Pátek [-] (61. J. Augustin [-] ) - J. Grodl [-] (56. O. Augustin [-] ) , T. Neubauer [-] (73. P. Bureš [-] ) , P. Kamarád [-] , P. Zástěra [-] (56. O. Wasserbauer [-] ) - D. Baránek [-] (73. M. Fišar [-] ) , Z. Pospíchal [-]

F. Rosecký [-] - V. Novák [-] , L. Novotný [-] , D. Skála [-] , L. Doležal [-] - J. Švoma [-] , P. Fabík [-] , J. Vytlačil [-] - A. Panák [-] , J. Šustr [-] , R. Henzl [-]

ŽK: 68. P. Fabík .
Počet diváků: 46. Rozhodčí: TOMÁŠEK Oldřich - PÁTEK Josef (N), PELIKÁN Petr (N).