18.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Beroun B přijel do Drozdova nasázet pět gólů

4

Drozdov si na utkání špatně načasoval formu, rozhodlo několik naivních chyb v obraně. Rezerva naopak pokračuje na jaře výbornými výkony.

Hosté potrestali chyby domácích

Na podzim Drozdov bral výhru 2:1, po dvou brankách A. Vodičky. Nicméně tento zápas se domácím moc nepovedl a určitě na něj budou chtít brzy zapomenout. Domácí položili rychlé úvodní dvě branky, které prakticky soupeři darovali. Nejprve pro Michala Nováka, jakoby jeho kvality neznali. Poté po nepovedené přihrávky brankáři se vložil Pošmurný a do prázdné branky trestal – 0:2.

Obnovenou premiéru si připsal i padesátiletý Martin Pech

Hned minutu po hvizdu hlavního rozhodčího Václava Hájka přidal třetí hostující gól R. Pošmurný. V 50. minutě pak svůj druhý gól dal Michal Novák, jeho 25. v sezóně. V 72. minutě domácí po pěkné akci pouze snížili V. Vodičkou. Góly přibývaly, a tak si mohl padesátiletý jubilant Martin Pech připsat obnovenou premiéru. Poslední branka padla z kopaček hostujícího M. Štrougala 1:5.

V příštím kole Drozdov narazí na Stašov. Beroun B doma vyzve Trubín.