16.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Stašov nastřílel Broumům pětku

8

Přestože v první polovině branka nepadla, tak v té druhé vidělo sto třicet diváků šest branek. Bohužel pro domácí fanoušky pět gólů v síti Broum.

První půlka byla ještě bez branek

Podzimní klání Stašov jasně zvítězil 7:1. Broumy tentokrát prakticky v nejsilnější možné sestavě, byla znát účast Máchy, Spousty a Jiráska. Do poločasu kladly odpor, a první pětačtyřiceti minutovka skončila překvapivě bez branek.

Tomáš Eichenmann nastřílel hattrick

Druhý poločas už domácím docházely síly a Stašov sázel branky branky. Trenéru Stašova Václavu Carvánovi se vydařil tah, když při trvající „plichtě“ přesunul ze zálohy do útoku T. Eichenmanna. Ten hru viditelně oživil, a navíc se odměnil vstřelením hattricku. Domácím odstoupil v 60. minutě za stavu 0:1 brankář Šmejkal, nahradil jej O. Novák, tomu se již tolik nedařilo, obdržel čtyři branky z toho jednu si dal vlastní. Stašov díky lepší druhé půli veze domů zasloužené body.

V příštím kole Stašov čeká Chyňava, Broumy jedou do Nového Jáchymova.