14.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

--

Stašovský Matěj Langer vstřelil hattrick za devět minut

48. M. Eichenmann (vl.) , 52. R. Spousta - 2. M. Langer , 4. M. Langer , 11. M. Langer , 26. M. Fiala , 77. L. Lojek , 78. T. Eichenmann
7

Jednoznačný průběh zápasu se odehrál v Neumětelích, kam zavítal Stašov. Langer vstřelil za pár minut hattrick a k němu se přidali i další střelci a byl z toho debakl.

M. Langer nastřílel za pár minut hattrick

Na podzim bral všechny body Stašov za výhru 5:2. I v tomto zápase začali Stašovští lépe, především Matěj Langer, který už ve 2. minutě utekl domácí obraně a vstřelil úvodní branku zápasu. To stejně zopakoval ve 4. a v 11. minutě, takže hattrick zkompletoval za pouhých devět minut. Další branku pak přidal Matěj Fiala a s Neumětely to vypadalo bledě.

Druhý poločas si Stašov pohlídal

Tak jak dobře začali první polovinu hosté, tak domácí začali tu druhou. Už ve 48. minutě snížili na 1:4, když si vlastní gól dal M. Eichenmann a v 52. minutě vrátil Neumětely do zápasu Roman Spousta. Poté hostující brankář ještě chytil penaltu. Závěr zápasu opět patřil Stašovu, když se v rozmezí dvou minut trefili jejich dva hráči – Lojek a Eichenmann, ten tentokrát do správné brány.

V dalším kole Neumětely jedou do Nového Jáchymova, Stašov hraje doma s Karlštejnem.

SK Horymír Neumětely: „Vstup do jarní části Okresního přeboru se A mužstvu rozhodně nepovedl podle představ. Hned v úvodní desetiminutovce naše koně zaskočil třemi brankami někdejší kanonýr Rpet ve službách Stašova Langer M. Od toho se odvíjelo celé pozdější utkání, ve kterém Horymíři už nedokázali smazat náskok soupeře a na domácím hřišti prohráli 2:6. Za týden A mužstvo zajíždí do Jáchymova.“