15.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2018-2019

--

--

Moravec dal Třebíči "trojku"

17

Na těžkém terénu se třebíčským fotbalistům nedařilo, dostali tři góly a odjeli bez bodů.

Domácí dali dvě branky

Souboj týmů ze spodních pater tabulky se odehrál v Moravci, kde měl domácí celek bodový náskok, ale případná výhra by pomohla třebíčským k přiblížení se svému soupeři. Do zápasu lépe vstoupili domácí fotbalisté, kteří si drželi své tempo hry. Ve 12. minutě se po zmatku ve vápně hostů dostal k míči domácí kapitán Martin Černý a do zcela odkryté brány proměnil. Hosté pak měli pár šancí na vyrovnání, které ale neproměnili a tohoto zaváhání využili domácí, kteří přidali další gól zásluhou Jakuba Kachlíka. Do kabin se tak šlo za stavu 2:0 pro domácí.

Moravec přidal ještě třetí branku

Po poločase se domácím podařilo vstřelit branku ještě jednou, když se deset minut po úvodním hvizdu durhé půle prosadil Jan Jakeš, před hosty tak stála pořádná šichta, pokud chtěli pomýšlet na nějaký bod. Zbytek zápasu se ale už spíš jen dohrával. Ke konci zápasu ještě jeden z domácích hráčů neproměnil pokutový kop. Zápas o šest bodů tak zvládli lépe domácí ze žďárského okresu.

HFK Třebíč B
Vojtěch Bence, hráč: Ze začátku zápasu soupeř udával tempo hry, po prvním gólu jsme měli nějaké šance na vyrovnání, které jsme neproměnili a soupeř nás potrestal. Po třetí brance se utkání už jen dohrávalo.

TJ Moravec
R. Lisý [-] - P. Štěpánek [-] , M. Černý [-] , J. Jakeš [-] (86. P. Kříž [-] ) , J. Kachlík [-] (82. M. Hanák [-] ) , P. Červinka [-] (90. L. Broža [-] ) , T. Smolík [-] , P. Juračka [-] , T. Toufar [-] (76. P. Kudiovský [-] ) , P. Černý [-] (78. M. Ondráček [-] ) , F. Kudiovský [-]

J. Šplíchal [-] - J. Uličný [-] , T. Hrbáček [-] , S. Renát [-] , A. Suchna [-] - D. Lorenc [-] , P. Hronek [-] , M. Sáček [-] , M. Benáček [-] (60. P. Florián [-] ) - V. Maleta [-] - O. Uličný [-] (70. V. Bence [-] )

ŽK: 45. T. Toufar , 50. F. Kudiovský , 57. M. Černý , 61. P. Černý - 72. A. Suchna , 89. P. Florián .
Hráči zápasu: J. Kachlík , J. Jakeš .
Místo: Moravec. Počet diváků: 100. Rozhodčí: Janovský Aleš - ROSICKÝ Pavel, SÝKORA Tomáš.