14.kolo, Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor, 2018-2019

M. Engler [-] - J. Spurný [-] (70. J. Spurný [-] ) , M. Dvořák [-] , P. Ruml [-] , M. Kancok [-] , M. Štěpánek [-] (78. T. Vacek [-] ) , M. Tůma [-] , J. Sucháň [-] (27. M. Tamchyna [-] ) , R. Klossovski [-] , J. Kolibík [-] , L. Kment [-]

TJ Baník Žacléř
D. Volhejn [-] - L. Vít [-] (70. L. Šimočko [-] ) , R. Kovačík [-] (78. T. Hošek [-] ) , P. Ondráško [-] , M. Fidranský [-] , R. Kotyk [-] , M. Pek [-] , V. Herman [-] (78. R. Schneider [-] ) , J. Těžký [-] (70. M. Skála [-] ) , J. Mádle [-] , M. Těžký [-]

ŽK: 34. M. Tamchyna , 86. M. Dvořák - 20. L. Vít . ČK: 76. M. Tamchyna .
Počet diváků: 200. Rozhodčí: Tandler Oto - TĚŽKÝ Matěj (N), POSEJPAL Antonín (N).

2. 5. 2019 10:01
Školení v produktivitě
Dnes, na prvním zápase hraném na domácím hřišti, Mladobučtí přivítali favorita soutěže TJ Baník Žacléř. Ačkoliv domácí začali zápas aktivně, po střele a dvou dorážkách, poslal do vedení v 23. minutě Žacléř Ondráško. V tu chvíli hosté začali mít na hřišti převahu, která se projevila vstřelením dvou dalších branek v prvním poločase do sítě domácích, kdy v 33. minutě skóroval Herman a v 45. minutě na 0:3 dával Mádle. Do druhého poločasu domácí nevstoupili o nic lépe a v 57. minutě na 0:4 dával Kovačík. Posléze v 60. minutě a v 65. minutě skórovaly opět Ondráško a Kovačík a stav zápasu byl 0:6. V 76. minutě se po nepochopitelném zkratu a druhé žluté kartě nechal vyoučit Michal Tamchyna, a tak poslal domácí do deseti.. V zápase už další gól nepadl, tím pádem TJ Baník Žacléř deklasoval Mladé Buky 0:6. Za zmínku učitě stojí návštěvnost na prvním zápase této sezóny, kdy si na hřiště v Mladých Bukách našlo cestu 200 diváků, kterým za to děkujeme.