19.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B, 2014-2015

--

--

--

--

Žihle dobře začaly, ovšem ve druhém poločase výrazně polevily a Trnová toho málem využila!

0

Na zápas se dostala hrstka fanoušků, která ale mělá možnost vidět celkově 10 branek a dva hattricky! A i po velkém utrpení výhru domácích 6:4

O prvním poločase snad ani nemusíme diskutovat..

První poločas začal výborně pro domácí, jelikož po chvíli vedli a drželi míč po celou dobu u svých kopaček. Ovšem mazaný útočník Mazák jednou utekl domácí (jinak v 1. pol. výborné obraně) a dokázal skórovat. Domácí ale už tou dobou vysoce (4:0) vedli a tak je tahle "malicherná" situace prakticky nezajímala.

Do konce prvního poločasu se již k žádné výrazné akci nedostalo.

V druhém poločase se ale děli věcy!

Domácí vyloženě polevili a zaspání hned ze začátku využil Matěj Fišer, který tou dobou ještě netušil, že jeho konečný počet branek bude 3 - tedy hattrick.

V průběhu zápasu se tedy domácí dopuštěli velkých chyb a dovolili hostům se přiblížit na rozdíl jediné branky! Fišer zdramatizoval vývoj utkání!

Na řadě tedy byli domácí a nezklamali své věrné osazenstvo - 5:3.

Dokonce přišlo i navýšení na 6:3, ovšem zároveň s tím přišlo i snížení Matěje Fišera na konečných 6:4.

Branky za domácí vstřelili: Jiří Tiesl (hattrick), Lukáš Rázek (2x) a Tomáš Malý po jednom gólu

Branky za hosty vstřelili: Matěj Fišer (hattric), Jakub Mazák po jednom gólu

TJ Slavoj Žihle B
p. Jaroslav Vojtěch: Domácí po rychlém vedení 4:0 polevili a dovolili hostům zápas korigovat. Nakonec se ale radovali domácí z výhry 6:4.

V. Novák [-] - F. Půta [-] , D. Kunt [-] , O. Šerbaum [-] , M. Rambousek [-] - L. Rázek [-] , O. Čapek [-] , L. Bláha [-] , T. Malý [-] - P. Churan [-] , J. Tiesl [-]