22.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A, 2014-2015

--

--

Všeruby dokonaly dílo své a "rozdrtily" Sulkov patnácti góly!

0

Další nevídaná událost (i když nevídaná je ve slovním spojení se Všerubami asi naprostý nesmysl) se udála na hřišti Sparty Sulkov. Hostující Všeruby přijely se svým našlapaným týmem a dokázaly porazit Sulkov v poměru 1:15!

Hlavy v klíně

Sulkovu se letos nevede uplně špatně, ale tento zápas si určitě za rámaček nedají.
Fanoušci domácího týmu museli sledovat jak pomalu, ale jistě si jdou hráči Všerub (B) pro výhru. Dařilo se jim opravdu vše, na co se podívali. Za to na druhé straně se nedalo dívat prakticky na nic. Hned po rozehrání takřka odevzdali soupeři a ten už si s němi dělal co se mu zachtělo. Všerubští ukázali, jak se fotbal hraje. Zároveň nasadili laťku hodně vysoko, protože letošní mistr dokázal nastřílet bezmála 181 gólů za jednu sezonu!

Postupné "drcení" soupeře pokračovalo i v poločase druhém

Je to tak, druhý poločas a vlastně celý zápas patřil zase hostům. Dá se v podstatě říci, že Všeruby ovládly celou tabulku. Kralují a vedou tabulku od samého začátku. 21 výher a z toho pouhá jedna remíza už něco naznačuje!

Na hřišti Sulkova potvrdili, že když se chce, opravdu to jde!

Za celých 90. minut zápasu padlo 16 branek. Z toho jedna našťastná do branky hostů, jenže 15 do branky domácích.