22.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A, 2014-2015

--

--

Pňovany nakonec nevyhrály nad Kozolupami, ale i tak své místo v tabulce udržely

0

Poslední kolo chtěly Pňovany doma určitě vyhrát. Bohužel se to nepovedlo a Kozolupy dokázaly potrestat chyby v obraně a nakonec i vyhrát zápas 2:3

Domácí vstoupili do zápasu dobře

První poločas rozhodně nenaznačoval to, že by se dnes domácí měli dopouštět chyb. Hráli velmi dobře, pěkně si přihrávali a dokázali si také připravit velmi slušné pozice ke skórování.

Diváci fandili "o sto šest" a hnali svůj tým k vítězství!

Nakonec se dočkali a domácí vstřelili branku.

Pňovany prohrály, smutek byl znát

Je to škoda, rozjeté to bylo hezky. Jenže hosté rozhodně nepřijeli prohrát a rychlé srovnání udělalo v obraně velký rozruch. Brzy na to přišel další gól a domácí byli na hřišti jako namalovaní.

Ovšem dokázali se otřepat a znovu se do zápasu dostat!

Poté se hrála velmi vyrovnaná hra a oba týmy by rozhodně potěšila alespoň remíza, která by bylo v tomto zápase rozhodně zasloužená. Jenže hostům se podařilo v posledních minutách zápasu dát rozhodující třetí gól a vyhrát tak na hřišti Pňovan v poměru 2:3