22.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A, 2014-2015

--

--

Strhující přestřelka na konci sezony!

0

Líně v posledním 22. kole plzeňské IV.A třídy dokázaly uhrát těsnou výhru 6:5 a skončily tak na konečném krásném 3. místě!

Již v prvním poločase bylo k vidění 6 branek

Od začátku zápasu jsme mohli vidět šance na obou stranách. Oba týmy hrály spíše nahoru a na obranu se moc nehledělo.

Podle toho to také vypadalo, za pár minut jsme mohli vidět 4 góly a bylo jasné, že se tady bude skórovat ještě několikrát!

Domácím i hostům se dařilo skórovat a tak po prvním poločase platil stav 3:3. Celkem zasloužená dělba podů v první půli.

Domácí dokázali udržet jednobrankový náskok až do 90. minuty

Ve druhém poločase se hrál tentýž fotbal. Rychlé protiútoky na obou stranách a obrany obou týmů byly opět jako namalované. Hosté velmi tlačili a dokázali si vypravovávat slušné pozice. Dokonce i vedli, jenže to by Líně nemohly dopustit. Začaly mít více ze hry a nakonec to vedlo k výhře 6:5

Ve celém zápase se velmi dařilo zejména hráči s číslem 10 - Tomáši Šestákovi, který dokázal vsítit dokonce 4 branky! Dalšími střelci se stali Byrtus a Vasko.

TJ Baník Líně B
pí. Vágnerová: Průběh utkání probíhal se šancemi na obou stranách. Moc se nebránilo.

S. Tlachač [-] - M. Boreček [-] , R. Špaček [-] , V. Walzer [-] , V. Beran [-] - J. Šlouf [-] , T. Junk [-] , A. Vasko [-] , M. Dudík [-] (55. J. Zikmundovský [-] ) - T. Šesták [-] , S. Byrtus [-]