12.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

--

Drozdovu stačilo k výhře třináct minut

10. M. Voráček (p.) , 15. A. Vodička , 23. A. Vodička
9

Drozdov nasázel Karlštejnu od 10. do 23. minuty tři góly a zbytek zápasu si už pohlídal. Přezimuje tak na druhém místě.

Tři góly během třinácti minut

Drozdov chytl výborně start zápasu, už v 10. minutě Karlštejnští faulovali domácího Otradovce, pokutový kop proměnil M. Voráček. V 15. minutě bylo ještě hůře, A. Vodička dostal míč za obranu a poslal domácí do dvoubrankového vedení. Ve 23. minutě byl na konci kombinační akce opět A. Vodička – 3:0.

Ve druhé polovině už branka nepadla

Druhý poločas byl v podstatě rozhodnutý, možná i proto se domácí dostávali do ofenzivnějších akcí, ale bez většího ohrožení. Ke konci se ještě vytáhl R. Faist, který zlikvidoval několik domácích pokusů.

TJ Karlštejn
Michal Šaman, hráč: Do Drozdova jsme přijeli ve slepované sestavě. Navíc jsme vůbec nechytli začátek zápasu, kdy nám domácí vstřelili všechny tři branky. Pak už bylo v podstatě po zápase. Drozdov potvrdil podzimní formu a vyhrál zcela zaslouženě.