11.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Žebrák otočil dvoubrankové manko a slaví další vítězství

7

Stašov začal lépe. Už po čtvrthodině hry vedl 0:2. Domácí pak předvedli skvělé otočení výsledku a slaví tří body.

Stašov o branku lepší

Stašov se jednu chvíli začal tlačit tabulkou vzhůru, nyní je zase spíše ke konci, ale i tak to neměl Žebrák jednoduché. Protože Stašov na Žebrák vlétl a po 14 minutách vedl už o dvě branky. Kontaktní branku do poločasu však stihl dát Matěj Herejt – 1:2.

Žebrák otočil skóre ve svůj prospěch

Druhý poločas se Žebrák vzepřel. V čele se středopolařem Adamem Vokáčem, který připravoval šance pro domácí hráče. Nejprve ve 47. M. Žalud ze strany centroval a míč zapadl do brány. Osudem byl 75. minuta, kdy se podruhé v zápase prosadil domácí útočník Matěj Herejt – 3:2.