10.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

--

Trubín lehce porazil Březovou

2. P. Brodan , 40. P. Brodan (p.) , 47. R. Klička
8

Březová musela hned od druhé minuty dotahovat náskok Trubína, který pět minut před koncem ještě přidal další branku. Druhý poločas si domácí pohlídali a zaslouženě si nechali tři body doma.

Patrik Brodan si připsal dvě branky

Březová v minulých dvou zápasech bodovala, a tak Trubín nechtěl nic podcenit, když byl v utkání favoritem. A hned ve 2. minutě J. Porsch našel P. Brodana, který zakončil přesně – 1:0. Březová poté měla taky svoji šanci, ale tu neproměnila. Ke konci poločasu ještě P. Brodan přidal druhý gól z pokutového kopu.

Radek Klička zvýšil na 3:0

Začátek druhého poločasu opět vyšel Trubínu, který se prosadil dvě minuty po hvizdu hlavního rozhodčího Patrika Vlachopulose. P. Brodan přihrál R. Kličkovi, ten si udělal pár kliček a rázem to bylo 3:0. Trubín vedení udržel a připsal si další tři body.

TJ FC Freyburg Trubín
D. Hejcman [-] - V. Vlček [-] , M. Novák [-] , P. Maleček [-] - M. Porsch [-] , J. Klička [-] (66. D. Rajtr [-] ) , R. Klička [-] (80. J. Kalina [-] ) , M. Blaha [-] (59. M. Šlégr [-] ) , J. Porsch [-] - D. Vokáč [-] (71. J. Gracias [-] ) , P. Brodan [-]

SK Březová – Bzová
M. Košťálek [-] - M. Dochtor [-] (61. M. Kadlec [-] ) , J. Žák [-] (85. M. Košťálek [-] ) , D. Pavlík [-] (63. P. Vyžďura [-] ) , T. Lorenc [-] , J. Beneš [-] , P. Dupač [-] , L. Mička [-] , D. Vopršál [-] (46. D. Novák [-] ) , J. Kadlec [-] , D. Spousta [-]

ŽK: 42. R. Klička , 82. V. Vlček - 30. M. Dochtor , 31. P. Dupač , 60. L. Mička , 63. D. Pavlík .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: VLACHOPULOS Patrik - MARX Ivan, VLACHOPULOS Achileas.