10.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

--

Zápas byl zrušen

Komárov B sice vedl, ale odjíždí domů s pětkou

8

Komárov B se dostal v Drozdově do vedení, ale nakonec odjíždí s velkým přídělem branek.

Hosté šli do vedení

Komárovu B se vrátil do sestavy J. Martinkovič, který se hned v 11. minutě uvedl gólem. Když to vypadalo, že první polovinu Komárov B vyhraje, tak domácí vrátil do hry O. Otradovec – 1:1.

Domácí rozhodli o své velké výhře

Druhý poločas se hrál otevřený fotbal, který mnohem více vyhovoval domácím. V 61. minutě O. Otradovec přidal druhou branku. A v poslední čtvrthodině Drozdov přidal další tři branky a ze zápasu se stal debakl. Trefil si i Alex Vodička, který už má na kontě 11 branek. Drozdov se tak vyšplhal na druhé místo v tabulce. Komárov B je stále poslední.