9.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Tlustice stále pokračuje v krasojízdě, tabulku vede o sedm bodů

8

Tlustice vyhrála proti Stašovu o tři branky, tím jasně ukázala, proč je stále na prvním místě. Navíc už o sedm bodů.

Hosté vstřelili tři branky za osm minut

První Tlustice zavítala do Stašova, kde se očekávalo, že to tak jednoznačné nebude, neboť Stašov umí potrápit. Ale Tlustice šla do vedení už v 7. minutě po trefě S. Badaraua. A hned v 8. minutě si zaběhl za obranu M. Jelen a zvýšil na 0:2. Po čtvrthodině hry Badarau připravil šanci pro Bláhu a ten se nemýlil – 0:3. Ve 30. minutě se konečně ozvali i domácí, a to díky brance T. Eichenmanna – 1:3.

Domácí dohrávali v deseti

Ve druhém poločase si Tlustice vedení hlídala a Stašov nebyl moc škodný. Navíc v 55. minutě byl ve vápně faulován Badarau a P. Ungr penaltu proměnil - 1:4. V 61. minutě byl vyloučen domácí L. Stádník za kritiku rozhodčího. Utkání si tak Tlustice s přehledem pohlídala a připsala si další tři body.

TJ Stašov
M. Trpálek [-] - A. Kučera [-] (73. F. Vodička [-] ) , L. Lojek [-] , T. Carván [-] , T. Eichenmann [-] , L. Stádník [-] , M. Fiala [-] (80. N. Vojtík [-] ) , M. Eichenmann [-] , O. Kulička [-] (31. M. Fast [-] ) , K. Roztočil [-] , V. Šabat [-]

SK Tlustice
J. Červenka [-] - S. Badarau [-] (81. J. Volráb [-] ) , M. Jelen [-] (46. P. Ungr [-] ) , S. Souček [-] , M. Říha [-] , D. Turek [-] , P. Bláha [-] , J. Ungr [-] (75. J. Volráb [-] ) , O. Bartoš [-] , J. Keckstein [-] , P. Jirovský [-]

ŽK: 10. T. Carván , 47. L. Lojek , 60. L. Stádník - 58. J. Ungr , 70. J. Keckstein , 72. P. Bláha . ČK: 61. L. Stádník .
Počet diváků: 85. Rozhodčí: VLACHOPULOS Patrik - VLACHOPULOS Achileas, POS Josef.