4.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

David Pergl rozhodl v Karlštejně o výhře Žebráku

6

Žebrák uspěl i v Karlštejně a míří v tabulce nahoru.

Hosté šli do vedení

Žebrák moc branek nedává, ale ani jich moc nedostává. Karlštejn cítil šanci se v tomto domácím utkání chytnout, ale vše zhatil už v 10. minutě David Pergl a stanovil poločasové skóre 0:1.

Domácí se snažili, ale marně

Druhý poločas si Žebrák s vynikající obranou už skvěle pohlídal a opět si připisuje další výhru. Žebrák z pěti zápasů vstřelil pouze šest gólů, ale také jen dva inkasoval.

Příští kolo Žebrák doma hostí Broumy. Karlštejn jede do Březové.

TJ Karlštejn
R. Faist [-] - V. Čermák [-] (80. V. Machulka [-] ) , M. Slowik [-] , V. Mráček [-] (85. M. Vyterna [-] ) , J. Čermák [-] , K. Rulf [-] , Š. Zajíc [-] (87. M. Chvojka [-] ) , P. Kučera [-] , O. Cajthaml [-] (59. M. Šaman [-] ) , M. Červený [-] , M. Čermák [-]

TJ Spartak TOS Žebrák
J. Filipovský [-] - M. Žalud [-] , D. Muller [-] , I. Kučera [-] - A. Vokáč [-] , D. Pergl [-] (90. M. Barták [-] ) , A. Procházka [-] , T. Kuník [-] - M. Herejt [-] (90. D. Vopršál [-] ) , J. Lukeš [-] - L. Vojta [-]

ŽK: 32. Š. Zajíc , 59. K. Rulf , 88. M. Vyterna - 29. M. Žalud , 32. D. Pergl , 84. A. Procházka , 89. L. Vojta .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: BIDŠOVSKÝ Pavel - VODIČKA Ladislav, PLECITÝ František.