13.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Tlustice derby zvládla

3

Na první kolo okresního přeboru se pečlivě připravovaly oba celky, úspěšnějším byl nakonec hostující tým z Tlustice.

Říha vstřelil vítezný gól

Většinu utkání měl více ze hry žebrácký nováček. Ještě za stavu 0:0 si Spartak vypracoval tři brankové příležitosti. Z malého vápna jeho hráči překopli třikrát branku. Navíc dobře hostům zachytal Jiří Červenka. Rozhodující úspěch tlustického celku byl z kategorie náhodných, neboť v 35. minutě po rohovém kopu odražený míč dopravil na správné místo Říha.

Tlustice dobře bránila

Ve druhé půli přes snaživý výkon domácích mohla paradoxně Tlustice ještě náskok pojistit. Postupně upřednostňovala zkušeně údržbu, zabetonovala prostor před šestnáctkou. Mladý, běhavý a hodně živý projev domácích je příslibem a bude určitě platit na týmy složené z borců kolem čtyřicítky. Na Tlustici však nadšení nestačilo.