12.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

--

Zlatá Koruna pokračuje ve výborných výsledcích

10. M. Homer , 22. D. Fuciman , 36. D. Fuciman , 60. M. Homer , 77. M. Homer - 65. O. Vochozka
27

Domácí celek zatím zažívá výbornou sezonu, sbírá spoustu bodů, v posledním kole vybojoval tři body na hřišti Netolic a tentokrát si doma poradil s rezervou Malše Roudné. To hostům se vůbec nedaří a po jedenácti zápasech mají na kontě pouhých pět bodů.

Dvojice Homer a Fuciman zajistila tříbrankové vedení

Domácí nechali odpočívat některé opory, které si z minulého zápasu v Netolicích přivezli nějaké šrámy a tak si zahráli i někteří hráči, které toho zatím tolik neodehráli. Hosté naopak přijeli v hojném počtu  s  velmi mladým týmem, který chtěl bodovat. Počátek zápasu vyšel lépe hostům, kteří několikrát ohrozili domácí branku, ovšem bez golového efektu. Zato domácí byli produktivní a v prvním poločase využili každou chybičku v defenzivě roudenských. Ihned v 10. minutě se prosadil Milan Homer 1:0. O dvanáct minut později se do další šance dostal domácí krajní záložník Dominik Fuciman a poslal domácí do dvoubrankového náskoku 2:0. A to nebylo vše, Dominik Fuciman se dostal do další šance, kterou bezpečně proměnil a dopřádl domácímu celku pohodlné poločasové vedení 3:0.

Domácí tým si v klidu pohlídal tři body

Zajímavější byl druhý poločas , kdy hosté prostřídali hned 4 hráče a na domácí vlétli a vytvořili si i dvě velké šance, ovšem koncovka byla žalostná. Domácí zkušeně odolávali a hráli brejkový fotbal, který jim vyhovoval a z jednoho takového brejku přidal Milan Homer branku na 4:0 a bylo po zápase. Hosté sice ještě snížili po pěkné akci Ondřejem Vochozkou na 4:1, ale to bylo vše, co jim domácí obrana včele s výborným Jaroslavem Králem na stoperu dovolila. Domácí poté ještě využili jeden z mnoha brejků a domácí snajper Milan Homer korunoval svůj asi nejlepší podzimní výkon svým třetím golem v zápase a stanovil konečné skore na 5:1 pro domácí.

SK Zlatá Koruna
Petr Gallistl (trenér): Myslím, že zápas rozhodlo to, že jsme dali docela rychle první gol a mohli praktikovat hru , která nám sedí. Hosté byli důstojným soupeřem, mají perspektivní tým . Ale zkušenost , které se projevila především v zakončení, byla tentokrát na naší straně . Musím naše kluky pochválit i za aktivní přístup k utkání , fotbal se líbil i fanouškům a byly tam opravdu pěkné akce . Jsme rádi, že jsme roudenským vrátili dvě prohry z minulé sezony a přeji jim hodně zdaru v práci s tak mladým a nadějným týmem.

TJ Malše Roudné B
Jiří Hošna (hráč): Zápas jsme neodehráli vůbec dobře, dělali jsme chyby v rozehrávce a obraně, soupeř nás několikrát potrestal. Druhá půle od nás byla o něco lepší, ale hosté byli stále efektivní.

R. Schwarz [-] - J. Král [-] , D. Fuciman [-] , M. Homer [-] , V. Ohnsorg [-] , V. Rychtář [-] (86. O. Liška [-] ) , P. Zayml [-] , L. Rapčan [-] , D. Steinocher [-] (78. T. Weinhard [-] ) , P. Král [-] (71. J. Tybitancl [-] ) , J. Houska [-]

J. Hošna [-] - M. Tibitanzl [-] (74. J. Rezek [-] ) , D. Votava [-] (46. M. Míča [-] ) , S. Kubeš [-] (46. L. Wohlgemuth [-] ) , D. Melichar [-] , D. Hrouda [-] , R. Svoboda [-] , D. Kořínek [-] , M. Lerch [-] (46. D. Zíka [-] ) , J. Lochman [-] (46. O. Vochozka [-] ) , O. Vrábek [-]

ŽK: 26. D. Hrouda , 51. D. Kořínek .
Hráči zápasu: J. Král , D. Fuciman , M. Homer - O. Vrábek .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Landík Filip - PRAVDA Luboš, MAREK Jan.